СЕМЬЯ

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » СЕМЬЯ » Рубрика - ЗДОРОВАЯ СЕМЬЯ » Чому болять суглоби та як їх лікувати у Дніпрі?


Чому болять суглоби та як їх лікувати у Дніпрі?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт усім! Останнім часом мене турбують болі в суглобах, особливо в колінах та ліктях. Вранці важко встати з ліжка, а ввечері біль стає ще сильнішою. Звертався до лікаря, але хотілося б дізнатися більше про причини таких болів і методи їх лікування. Можливо, хтось з вас має досвід у цій сфері? Буду вдячний за будь-які поради та рекомендації.

0

2

Привіт! Я також стикався з болями в суглобах і хочу поділитися деякими народними методами, які мені допомогли. По-перше, важливо слідкувати за своїм раціоном. Включайте в нього продукти, багаті на колаген та омега-3 жирні кислоти, такі як риба, горіхи, авокадо. Також корисні відвари з желатину, який сприяє зміцненню суглобів.

0

3

Що стосується народних засобів, то дуже добре допомагають компреси з листя капусти. Просто відріжте великий лист капусти, трохи його помніть, щоб пустив сік, і прикладіть до хворого суглоба на ніч. Можна також спробувати мазі з бджолиним воском або прополісом, вони добре знімають запалення і біль.

0

4

Важливо звернутися до лікаря, який призначить відповідні аналізи та діагностичні процедури, щоб точно визначити причину болю і підібрати оптимальний метод лікування.
Щодо медикаментозного лікування, лікар може призначити нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) для зняття запалення і болю, а також хондропротектори для відновлення хрящової тканини.  Це все можна купити у аптеці Рецептіка у Дніпрі  https://receptika.ua/ua/dnepr Там зараз на деякі препарати непогані знижки. Також важливо підтримувати рівень вітаміну D і кальцію в організмі, оскільки вони відіграють важливу роль у здоров'ї суглобів.

https://i.postimg.cc/rmr8X90z/18-05-2024-153035.jpg

0


Вы здесь » СЕМЬЯ » Рубрика - ЗДОРОВАЯ СЕМЬЯ » Чому болять суглоби та як їх лікувати у Дніпрі?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно