СЕМЬЯ

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » СЕМЬЯ » Работать надо днем » Стоит ли использовать ЦРМ для салона красоты?


Стоит ли использовать ЦРМ для салона красоты?

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

У меня вот есть свой салон красоты, я и сам в нем работаю, навожу порядки на прическах и прочем, вот думал попробовать автоматизировать систему планировки каждого посещения и прочего.

0

2

Ну да, думаю что есть хорошие системы автоматизации подобного плана бизнесов, я вот сам много раз видел что как то пробуют автоматизировать всё это дело и у некоторых получается, не знаю поможет ли ЦРМ.

0

3

Говорят что ЦРМ помогает, просто я вот не знаю где подобную систему найти и вообще как ей пользоватся, не хотели бы помочь мне в этом вопросе? Было бы просто супер если бы помогли.

0

4

Kkker написал(а):

У меня вот есть свой салон красоты, я и сам в нем работаю, навожу порядки на прическах и прочем, вот думал попробовать автоматизировать систему планировки каждого посещения и прочего.

Я вот могу помочь, ЦРМ система отличная штука для автоматизации бизнеса и доведения всё до порядка, я вот думаю что так можно делать полный анализ действующей базы клиентов, добавлять своих сотрудников и прочее.

Советую почитать всё про CRM для салона красоты https://www.bitrix24.ua/ru/articles/crm … _salon.php очень интересная информация, про которую вы должны прочитать, понять всё и продолжить делать всё как нужно со своим бизнесом, далее если вы научитесь всё делать с ЦРМ системой, то у вас некоторые задания просто будут автоматизированны и просто будет гараздо легче работать.

0

5

Вот и мне это сейчас интересно . Мы тоже планируем открывать свой салон красоты .

0

6

Я саме відносно недавно знайшла на на міжнародному порталі про бізнес, освіту та технології статтю про crm для салону краси . Можете ознайомитись, можливо це вам допоможе у вашій підприємницькій діяльності.

0

7

Ой, дуже потрібна мені програма для ветеринарних клінік і аптек! Знаєш, я працюю в одній з таких клінік і вже давно шукаю ефективний і зручний інструмент, що допоможе полегшити роботу. Але, здається, ніхто не бажає мені допомогти. Може, у когось з вас є якісь поради?

0

8

Ну якщо підняли таке питання, то я теж хочу поділитись з вами чудовим варіантом - сайтом, який є справжньою знахідкою для будь-якого фахівця ветеринарної сфери. Ви зможете знайти на ньому повний спектр інструментів, необхідних для успішної роботи ветеринарної клініки чи аптеки https://enote.vet/ . Їх програма включає в себе такі функції, як ведення бази даних клієнтів, електронний календар, облік товарів, управління складом і багато іншого. Що особливо цікаво, їх програма працює повністю в онлайн-режимі, що дозволяє вам отримувати доступ до всіх інформаційних ресурсів будь-де та в будь-який час. Крім того, вона має зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє швидко орієнтуватись у всіх її можливостях та простоті використання.

0

9

Звісно варто. Я взагалі раджу купить crm систему завдяки якій ви зможете економити свій час, але при цьому збільшити прибуток та зростання замовлень (клієнтов). Для будь-якого бізнесу для розвитку потрібно використовувати нові та продвинуті програми, які зараз пропонує компанія Perfectum. Обов'язково консультуйтесь та обирайте найкращий варіант для себе.

0


Вы здесь » СЕМЬЯ » Работать надо днем » Стоит ли использовать ЦРМ для салона красоты?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно